Ясновидці знайшли людський ембріон під час розслідування

Следствие ведут экстрасенсы

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» вирушили розслідувати причини жахливої ​​трагедії, яка сталася у селі Малополовецьке, Київської області. Там кілька років тому заживо згоріло троє маленьких діток. Однак ясновидці навіть не здогадувалися, з чим їм доведеться зіткнутися.

Розслідування смерті трьох маленьких дітей, які живцем згоріли у власному будинку, привело ясновидицю Олену Курилову та чорного мага-некроманта Дмитра Дульського на задній двір.

«Щось негативне та некротичне йде від цієї споруди» – сказав Дмитро Дульський, коли ясновидці прийшли до сараю. Щоб точно зрозуміти свої відчуття, чорний маг-некромант зайшов в приміщення і те, що він там знайшов, шокувало всю знімальну групу та героїв випуску.

«У банці був реальний зародок, людський ембріон! У такому вигляді роблять порчу на смерть – на людину й на його сім’ю!» – розповів Дмитро.

Невже хтось навмисно хотів нашкодити трьом ні в чому не винним дітям? І якщо так, то хто так підло міг вчинити? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ, як проходило розслідування. Правда, яка відкрилася ясновидцям, просто шокує: