У Київській області є криниця з цілющою водою

Следствие ведут экстрасенсы

Грудень 2015 року. Розслідування почалося не заплановано. Олена Курилова та Дмитро Дульський поверталися до столиці з чергової зйомки. Дорога пролягала через село Малополовецьке, Київської області. Раптом спадкова провидиця попросила зупинитися біля одного з колодязів.

«Водій, нам потрібно зупинитися. Тут дуже сильне місце. Таке відчуття, ніби купіль для хрещення дітей», – сказала експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Виявляється, цей колодязь справді славиться серед місцевих жителів своєю цілющою водою: «Навіть у посушливі роки вода ніколи не пропадала з цього колодязя. А люди цією цілющою водою хрестять маленьких дітей».

Але коли Олена Курилова захотіла набрати води й доторкнулася до неї, їй прийшло бачення: «Я побачила якийсь невеликий дворик, по ньому гуляють троє діток. І кричать: «водички, водички»! Раптом до нас підійшла якась жінка й дала обгорілу іграшку. Через неї я побачила дівчинку з великими-великими синіми очима. Вона грає цією маленькою іграшкою, а за секунду їй нема чим дихати. Було жахливе відчуття неминучої смерті …. І не однієї …»

Дивіться шокуюче розслідування страшної смерті трьох діток ПРЯМО ЗАРАЗ: