Проклята дорога смерті забирає на той світ жителів селища

Следствие ведут экстрасенсы

Рідні сестри – 33-річна Оксана Данилюк та 27-літня Тетяна Шматок з села Сираї, Чернігівської області, майже щодня приходять на місцеве кладовище з єдиним проханням до своїх покійних родичів – не забирати їх на той світ!

Оксана та Таня дуже сильно налякані. Адже за останні кілька років вимерла уся їхня сім’я. Першою не стало мами – Галини. Наступною померла бабуся сестер – Ольга. Потім Тетяна поховала свою дворічну дочку Дашеньку. Перед смертю матері дівчинки приснився сон, що бабуся забрала до себе онучку. Потім не стало рідного старшого брата сестер – Романа.

Відразу після смерті Роман приснився своєму рідному дядькові Миколі. Уві сні він покликав його до себе, а через два дні Микола помер. Покійний дядько Микола теж незабаром почав снитися своїм родичам. Першим він покликав до себе уві сні батька сестер – Анатолія.

Складно повірити, але за п’ять років смерть забрала сімох людей! Тепер з великої родини залишилося тільки троє родичів – Таня, Оксана та їх дядько Григорій.

«За такий короткий період часу я поховав усю сім’ю. Чого чекати далі, я не знаю», – зізнається чоловік.

Але найжахливіше те, що після ряду похорон у цій родині кошмари, в яких небіжчики кличуть до себе, не припинилися. Тепер покійні родичі взялися атакувати у снах Таню та Оксану!

«Мені снився сон, що мене душив батько. Я прокинулась в холодному поту – розповіла старша з сестер. – Я задаю тільки одне питання – чому? Я начебто йому нічого поганого не зробила».

Сестри не сумніваються – з їхньою родиною коїться щось містичне. Але вони не можуть зрозуміти – чому на них так завзято полює смерть? Та ще й посилає за ними рідних покійних людей?

Як проходило розслідування? І чому екстрасенси сказали, що загроза нависла над усім селом? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ: