Хаял Алекперов радить не шкодувати грошей при покупці

Следствие ведут экстрасенсы

Ми вже багато знаємо про те, як правильно здійснювати покупки. Наприклад, як в секонд хенді знайти річ з енергетикою везіння, коли не варто носити чужі речі або чого категорично не можна робити, здійснюючи покупки. А чи грає якусь роль при покупці речі енергетика продавця? На це питання відповів двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів» в Україні, провідний експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов.

«Посередник, як і творець речі, грає важливу роль й завжди накладає на річ певний відбиток, який може спотворити її первісну енергетику до невпізнання. У деяких випадках продавець бажає продати річ, а іноді йому навпаки шкода з нею розлучатися», – каже ясновидець.

Але при цьому додає, що швидше за все, це відноситься не до нових речей, а до тих, які вже були в чиємусь вживанні, до яких минулий господар дуже прив’язаний. Якщо ж людина зацікавлена ​​продати товар, як це буває у магазинах або на ринках – то боятися нічого, каже Хаял.

«Вигода продавця та ваші позитивні емоції від покупки прекрасно зарядять річ позитивною енергетикою. Ось тільки шкодувати грошей при покупці не варто – тоді річ краще буде носитися й на нову легше заробити», – радить провідний експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Бережіть себе та робіть покупки обдумано!