Тріснута ікона впала під час магічного обряду (ВІДЕО)

Следствие ведут экстрасенсы

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» вирушили до міста Шпола, Черкаської області, де їх допомоги чекали мешканці однієї з вулиць міста. Вони хотіли дізнатися, що або хто забирає на той світ їх сусідів, а на них самих насилає страшні хвороби.

Розслідування привело ясновидців Олену Курилову та Магдалену Мачіовски до дому однієї жінки. Там люди з надможливостями відчули скупчення негативної енергії: «Це як врата Ада … Там такий жахливий фон потойбічний!»

Щоб позбавити господиню будинку від присутності потойбічних сил, карпатська мольфарка вирішила провести обряд очищення. Однак у той момент, коли вона запалила свічки в сусідній кімнаті з незрозумілих причин впала здоровенна тріснути ікона. Як це було – дивіться у відео:

«Ікони тріскаються, коли в будинку поселяється нечисть. І це явна ознака того, що Рая живе ніби в бісівському порталі. А коли Олена показала мені портрет жінки, який знайшла в сусідській хаті, я зрозуміла, що це вона так опиралася моїй роботі, та не давала працювати, скидала ікону … »- розповіла Магдалена.

Про кого йшлося? І як ця жінка з портрету могла бути пов’язана з бідами людей з однієї з вулиць Шполи? Відповіді на ці та багато інших питань – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ: