Чого категорично не можна робити, здійснюючи покупки?

Следствие ведут экстрасенсы

Для багатьох людей походи по магазинах у пошуках потрібних, красивих речей – відмінний спосіб позбутися від стресу та поганого настрою. Приємно знати про те, що у тебе в гаманці є сума, яку ти можеш з легкістю витратити собі на втіху. Але, здійснюючи покупки, багато хто з часом звертає увагу на те, що куплена річ не приносить належної радості, часто ламається або просто розчаровує. А якщо це не просто шопінг, а велика угода? Наприклад, покупка авто або квартири, на яку ви відкладали гроші не один рік? Чи можна зробити так, щоб кожна покупка стала вдалою? З цим питанням ми звернулися до експерта проекту «Слідство ведуть екстрасенси», двічі переможця, а тепер члена журі «Битви екстрасенсів», провидця з Азербайджану Хаяла Алекперова.

Хаял, підкажіть, як збільшити свої шанси на вдале придбання тієї чи іншої речі?

Головна умова вдалої покупки – розплачуватися без негативних емоцій. З давніх-давен відомо, що гроші є дуже сильним провідником позитивної та негативної енергії. Тому речі, куплені зі скандалом та злістю, в майбутньому принесуть своїм власникам лише розчарування та фінансові труднощі.

Намагайтеся не купувати у жадібної людини. Продавець повинен поступитися, інакше річ буде приносити проблеми. Але якщо вона Вам дуже потрібна – не розпалюйте обстановку та купуйте, не торгуючись.

По можливості, ніколи нічого не купуйте на останні гроші, інакше ризикуєте накликати на себе бідність. Але, якщо ви все-таки вирішили витратити всю свою готівку на довгоочікувану річ, залиште хоча б копієчку в своєму гаманці – так би мовити, для розведення, інакше будете відчувати нестачу у грошах.

Передаючи гроші продавцю, не давайте у руки – покладіть на прилавок. Віддавши з рук в руки, ви можете позбутися своєї грошової удачі. Також здійснюючи купівлю-продажу самі не беріть гроші з рук продавця – можете забрати його енергетику, разом з усіма проблемами.

Що ви можете порадити тому, хто найближчим часом планує придбати житло?

Купуючи житло, ви повинні бути впевнені в його енергетиці. Потрібно обов’язково дізнатися його історію. Поцікавтеся у сусідів, чи були у мешканців важкі хвороби, чи траплялися вбивства, суїциди або аномальні явища? Якщо щось подібне було – краще відмовитися від покупки. Але якщо з якихось – то причин ви все-таки плануєте там жити, приміщення перед цим обов’язково потрібно очистити: це може зробити або майстер, провівши спеціальний ритуал, або священик, освятивши його.

Бережіть себе та близьких!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля