Купуючи тварину, обов’язково віддайте щось взамін

Следствие ведут экстрасенсы

Якщо вам належить покупка домашнього вихованця й ви хочете, щоб новий член сім’ї був здоровий та радував вас кожен день, скористайтеся порадами експерта проекту «Слідство ведуть екстрасенси», двічі переможця та члена журі «Битви екстрасенсів» в Україні, ясновидця з Азербайджану Хаяла Алекперова.

«Тут є кілька моментів. Майте на увазі: не можна брати тварин безкоштовно. Ні в кого. Навіть якщо їх просто роздають, потрібно давати щось взамін. Будь-то копійка, цукерка або щось ще. Наприклад, за кошеня або цуценя можна дати яйце. Це гарантія того, що тварина приживеться в будинку, і буде приносити радість своїм господарям», – розповів ясновидець.

Якщо купуєте коня або козу, її привід при покупці зазвичай передається від продавця до покупця. Але Хаял Алекперов рекомендував би вести тварину додому на своєму, новому, прив’язі: «Часто зі старою, колишній господар може передати вам і свій негатив. Це саме можна сказати і що до покупки птахів разом зі старою кліткою».

Після покупки будь-яку тварину потрібно обов’язково окропити свяченою водою та напоїти. Після окропити місце, де воно буде знаходитися. Це відведе від напастей і невдач тварину і самого господаря.

Не пропустіть відразу два прем’єрних випуски проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у понеділок, 29 лютого, о 20:00 та 21:00 на СТБ!