Федору Бондарчуку протипоказане розлучення?

Следствие ведут экстрасенсы

Звістка про ймовірне розлучення встигла наробити шуму серед шанувальників режисера.

Припущення про розрив зіркової пари виникли після того, як Світлана Бондарчук в соціальній мережі змінила прізвище на дівоче. Пізніше дружина режисера пояснювала, що це сталося випадково, і подружжя поспішили розмістити сімейні фото, що підтверджують цілісність їхнього шлюбу.

Проте, увагу громадськості виявилося прикутим до інциденту, а багатьом спростування і зовсім здалося непереконливим.

За словами переможниці «Битви екстрасенсів-15» таролога Яни Пасинкової, шлюб Бондарчуків дійсно може бути підданий випробуванням: «Навколо Федора завжди багато жінок, так було, є і буде».

Однак ясновидиця вважає, що сім’я з 25-річним стажем здатна пережити складні періоди. Подружжя розуміють і поважають один одного, це допомагає їм утримуватися від поспішних рішень.

«Федору карти наполегливо радять не розлучатися. Так він і сам напевно розуміє, що не зустріне таку, як нинішня дружина – щоб була і другом, і вміла його ділити з роботою», – каже таролог.

При цьому екстрасенс не виключає, що особисте життя режисера може змінитися в майбутньому: «Після 2018 може початися нова сімейна історія. Однак до того всі зміни безглузді!».

Таролог також вважає, що ідея розлучення, якщо і виникне, то серед близьких артиста підтримки не знайде.

«Не тільки карти не радять розлучатися, все оточення Федора в один голос будуть говорити йому, що розлучення зі Світланою – це велика дурість!» – розповіла Яна Пасинкова.

Дивіться щопонеділка відразу два прем’єрних випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» о 20:00 та 21:00 на СТБ!