Олена Курилова: магія – частина культури українського народу

Следствие ведут экстрасенсы

Чи багато в Україні людей, що володіють надздібностями? І як визначити, хто дійсно має екстрасенсорний дар? Про це розповіли найсильніші ясновидці країни, експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» – Олена Курилова та Яна Пасинкова.

«Таро кажуть, що кожна людина наділена інтуїцією і розумом, але не кожна людина користується і тим, і іншим. Адже що таке екстрасенсорні здібності? Це і є інтуїція. Вона є у всіх. Інше питання, що не у кожної людини в долі прописано стати великим екстрасенсом», – каже переможниця« Битви екстрасенсів-15» Яна Пасинкова.

Але таролог вважає, що можливість допомагати собі власною інтуїцією – ніхто у вас не забере: «Наші бабусі та дідусі, не будучи екстрасенсами, вміли правильно поводитися з травами і користуватися змовами. А ми ці знання втратили, тому що пішли в сторону технічного прогресу».

А ось двічі переможниця і суддя «Битви екстрасенсів» спадкова провидиця Олена Курилова впевнена, що магія є частиною культури українського народу:

«Починаючи від наших пісень «кого любила – причарувала », закінчуючи вишиванками хрестом. Задатки передбачення є практично у кожної людини. І їх можна розвивати».

Дивіться щопонеділка відразу два прем’єрних випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» о 20:00 та 21:00 на СТБ!

За матеріалами: КП і ivona.bigmir.net