Як піклуватися про щитовидну залозу? Поради екстрасенса

Следствие ведут экстрасенсы

Щитовидна залоза виконує дуже серйозну роль у нашому житті. Вона допомагає організму справлятися з різного роду стресами, це справжній щит організму. Тому дуже важливо дбати про неї. Експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» емпат Лариса Гуцану поділилася з нами своїми секретами догляду за щитовидною залозою.

«З самого дитинства бабуся вчила мене піклуватися про щитовидну залозу. Вона говорила так: «Для того, щоб в організм не потрапляли погані речовини, які руйнують її, потрібно знати деякі секрети». Обов’язково в будинку повинен бути спеціальний посуд, в якому варяться тільки яйця. Справа в тому, що під час варіння яєць на стінках посуду утворюється накип, який може шкодити щитовидці. Якнайчастіше пити Іван-чай, вживати в їжу морську капусту або морського тунця. Хоч останній продукт досить дорогий, проте в ньому містяться такі мінерали, які в магазині ви не купите. Робити салати з різних горіхів з тертим яблуком, заправлені оливковою олією», – радить ясновидиця.

Також Лариса Гуцану каже, що є і магічний спосіб турботи про своє здоров’я:

«Потрібно обполіскувати горло трав’яним збором з ромашки, кори дуба та березових бруньок. А під час полоскання подумки промовляти: «Все погане з себе знімаю, чисте приймаю». Так вам вдасться знаходитися в гармонії зі щитовидною залозою, а вона буде вам допомагати бути в гармонії з оточуючими».

Бережіть себе та близьких! А також незабудьтесь подивитися вже сьогодні відразу два прем’єрних випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» о 20:00 та 21:00 на СТБ!