За що потойбічна сила забрала у молодої дівчини її красу?

Следствие ведут экстрасенсы

У понеділок, 13 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» харківська ясновидиця Жанна Шулакова та медіум з Ірландії Шерон Ніл відправляться в село Лебедин, Сумської області на допомогу до 22-річної Наталії Іванової. Дівчина не має жодного бажання контактувати з людьми, так як майже завжди в їхніх очах бачить погано прихований страх.

Наташа народилася здоровою дитиною, проте вже в шість місяців у дівчинки почала змінюватися форма очі. З часом вся права частина її обличчя повністю деформувалася. Лікарі поставили невтішний діагноз – нейрофіброматоз першого типу, так звана хвороба Реклінгхаузена з пухлиною на обличчі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодая мать повесилась, не выдержав смерти ребенка

«Це захворювання дуже рідкісне й зустрічається, приблизно, у однієї людини на 5000 хворих. – розповів Михайло Лешко, лікар-нейрохірург Олександрівської лікарні, експерт програми «Я соромлюсь свого тіла» – І це захворювання є спадковим – передається від батьків до дітей. Хоча на сьогоднішній день є вже дані, що це захворювання може виникати внаслідок мутації генів».

Батьки Наталії також запевняють, що в їхньому роду подібних недоліків не було. Тому вони не розуміють, звідки у здорової дитини раптово з’явилася пухлина.

Шерон Ніл і Жанна Шулакова разом з головною героїнею та її батьками

Шерон Ніл і Жанна Шулакова разом з головною героїнею та її батьками

За свої 22 роки Наталія пережила дванадцять операцій, зупинку серця й клінічну смерть! А нарости на обличчі тільки збільшилися. Бідна дівчина може тільки мріяти про те, щоб стати красунею. Зараз у неї немає шансів щоб створити сім’ю і нормально існувати, адже люди, бачачи її лякаються і всіляко уникають дівчину. Позбутися від наростів можливо тільки видаливши їх, стверджують лікарі. Однак, за кожну подібну операцію беруться з обережністю. І ніколи не дають гарантій, що хвороба не повернеться. Наталя хотіла взяти участь у проекті «Я соромлюсь свого тіла», і навіть відправила анкету. Проте лікарі, вивчивши історію хвороби дівчини, за операцію не взялися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11-летняя девочка повесилась из-за проблем в школе

«По-перше, ми повинні розуміти які будуть наслідки цієї хірургії. Враховуючи, що у дівчини були ускладнення при останніх операціях, ми не можемо піддавати її життя небезпеці. Якщо поставити на ваги естетичну красу й людське життя, то переважує, звичайно ж, життя», – пояснив Михайло Лешко, лікар-нейрохірург Олександрівської лікарні, експерт програми «Я соромлюсь свого тіла» .

Рідні підозрюють: захворювання дівчини – результат якоїсь магії. Тим більше, що останнім часом дівчина відчуває поруч із собою чиюсь присутність:

Шерон Ніл

Шерон Ніл

«Дивлюся телевізор, і по спині начебто хтось чимось проводить. Я обертаюся – нікого немає. Чую якісь кроки по кімнаті».

Чи справді Наталію на той світ хоче звести якась потойбічна сила – з’ясовуватимуть експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

«Я відчуваю, що у цієї дівчини є серйозні проблеми з обличчям. І з’явилися вони не просто так! Бачу ошкірене обличчя якоїсь дівчини, але не тієї, яка зображена на цьому фото. Дівчина з мого бачення дуже змучена. Її тіло вкрите синцями та ранами. О Боже, до її обличчя прикладають розпечені щипці, і вона відчуває пекельну біль», – розповіла про свої бачення медіум з Ірландії Шерон Ніл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За убийство двух бомжей посадили невиновного

«Коли я отримала фото, то трохи з ним попрацювала й заснула. І те, що мені наснилося, привело мене в жах! – розповіла Жанна Шулакова – Старенька, дивиться прямо мені в очі і простягає якусь книгу. Я ніби не хочу брати її в руки. У мить старенька стає неймовірно розсердженої, голосно вдаряє кулаком по столу, жбурляє книгу на підлогу й починається справжня буря, піднімається божевільний вітер, книга то відкривається, то закривається і з неї по одному починають вириватися самі по собі листи. Раптом я розумію, що мені не вистачає повітря, я починаю задихатися. Вірите, я так кричала уві сні, що всі, хто був у будинку відразу ж до мене прибігли».

Жанна Шулакова

Жанна Шулакова

Що за дивні видіння відвідують ясновидці? І як вони стосуються того, що відбувається з Наталією? Відповідь на ці та інші питання ви дізнаєтеся вже у понеділок, 13 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.