Мати загнала на той світ власного 13-річного сина

Следствие ведут экстрасенсы

Найскладніше та найжахливіше в житті – це втратити свою дитину. А якщо це відбувається раптово і за незрозумілих причин, то це вдвічі складніше. Так сталося і з Галиною Новохатською. Її син раптово помер. Щоб зрозуміти причини його кончини, жінка звернулася за допомогою в програму «Слідство ведуть екстрасенси».

Юрі, синові Галини, було тринадцять. Він жив у невеликому шахтарському селищі Новодар’ївка, Луганської області. Любив спорт, захоплювався подорожами та мріяв стати міліціонером. Щоб захищати тих, кого ображають. У нього було дві сестри: 25-річна Ганна та 27-річна Люба. Обидві заміжні та живуть окремо.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дух мальчика не дает покоя своим родным

Трагедія сталася в рідному дворі. 18 вересня 2013 Юра повернуся зі школи, попив чай з сестрою Анною, а потім втік гуляти. Через час його тіло біля собачої будки знайшла старша сестра, яка, як і молодша прийшла відвідати маму.

Галина Новохатська

Галина Новохатська

«В ході проведення судово-медичної експертизи у Юри було виявлено повнокров’я внутрішніх органів. – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк – Подібне спостерігається якщо в організмі порушується венозний відтік крові. Наприклад, якщо вени перекриваються. Так буває при механічній асфіксії. Але у випадку з Юрієм нічого подібного не було».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Женщина едва не убила дочь, обращаясь за помощью к покойной бабушке

Що спровокувало порушення кровообігу в організмі дитини, медики не визначили. І поставили діагноз – синдром раптової смерті. Однак рідні не вірять в це! Юра займався спортом, планував вступати в кадетська училище і, що важливо, незадовго до смерті проходив повний медичний огляд, який не знайшов у хлопця ніяких відхилень або захворювань. Чому ж пішов з життя здоровий спортивний хлопчик? На це питання належало відповісти фіналістці дванадцятого сезону української «Битви екстрасенсів» донецькій ясновидиці Валентині Личагіній та переможниці п’ятого сезону «Битви екстрасенсів» в Україні Жанні Шулаковій.

Валентина Личагіна

Валентина Личагіна

У ході розслідування екстрасенси відчули, що Юра не рідний син Новохатських. Хлопчик жив у їхній родині останні п’ять років. Галина з чоловіком були опікунами дитини.

«Мене викликали в сільраду й повідомили, що будуть оформляти його в інтерна. Я сказала, що нікуди його не віддам, тому що я його рідна тітка», – розповіла Галина.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Гонщик забрал на тот свет своих друзей

Як з’ясувалося, батько Юри відмовився від нього, а біологічна мати – загинула від важких тілесних травм. Їй було всього 25. Жінка їхала на скутері у справах. Був дощ. Дорога – слизька. Вона не впоралася з керуванням і її занесло в канаву. Майже місяць пролежала в лікарні, але так і не оговталася.

«Я не скажу, що у людини смерть наступила в результаті аварії. Тут щось інше», – спростувала офіційну версію смерті жінки Жанна Шулакова. І розповіла, що вона відчуває, що Ніну – маму Юри – регулярно бив її чоловік. Тому жінка не часто зверталася до лікарні і в день аварії також не відразу туди поїхала.

Жанна Шулакова

Жанна Шулакова

«Її через добу відвезли в реанімацію спочатку в нашу місцеву, а потім – у Луганську. Там їй робили трепанацію черепа, але нічого не допомогло», – розповіла бабуся Юри Юля Веретеникова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 16-летнего парня жестоко убил его друг?

«Перед самою смертю він запросто міг її побити. – розповіла сестра Олександра – батька Юри й його ж опікунка – Галина – Я не сумніваюся в цьому. Він на це здатний».

«Батько хлопчика сам себе вже поховав. Тобто він ще дихає, ходить, живе, але він вже мрець. – розповіла про свої відчуття Шулакова. – Я коли хотіла його відчути, то побачила густий, прямо навіть в’язкий туман, який повністю ним заволодів. Тепер чоловік собі не належить. Якщо говорити людською мовою, він тепер весь у владі «зеленого змія» – алкоголю».

І дійсно після смерті дружини Олександр, батько покійного Юрія, і зовсім ніби збожеволів. Не було й дня, щоб його не бачили п’яним.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Невеста повесилась перед свадьбой из-за измены жениха

Подальше розслідування привело ясновидців в батьківський будинок, де народився Юра.

Галина Новохатська

Галина Новохатська

«Я бачу хрести, могили, льодовий холод та раптом з-за кущів хтось вибігає і прям з могили щось хапає і зубами відриває. – розповіла про свої бачення Валентина Личагіна – Це був Юрочка, бідний хлопчик, він був голодний та нікому не потрібний. Просто жах, навіть страшно говорити, про те, як він мучився. І ще у мене було відчуття, що смерть Юри якось пов’язана з тим періодом, коли він жив разом зі своїми батьками2.

Також вважала й Жанна Шулакова:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Экстрасенсы о Джуне: смерть стала для неё освобождением

«Ми стояли біля будинку, де жив Юра зі своїми кровними батьками, і я відчувала, що як би погано йому тут не було, і як би він не любив Галину, цей будинок для нього був магнітом. Хлопчика тягнуло сюди. Я побачила картинку: жінка, стоячи на колінах в цьому будинку, вимовляє слова заклинання. Важко було розібрати, що конкретно вона говорить , але це було пов’язано з якоюсь магією. Мені здалося, що в будинку сталося те, що Юру … вбило»

Жанна Шулакова

Жанна Шулакова

Невже смерть 13-річного Юри – це результат якогось магічного втручання? Що ж могло статися в цьому будинку? Можливо, рідний батько хлопчика щось знає? Чому практично всі родичі по лінії матері хлопчика вирушили на той світ при неймовірних і незрозумілих обставин? Та як хлопчик, не бажаючи того, одного разу перехитрив смерть?

Дізнатися про це ви зможете, подивившись випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ на сайті СТБ.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля