Наречена повісилася на Хеллоуїн

Следствие ведут экстрасенсы

У четвер, 18 червня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидці з’ясовуватимуть причини загадкової загибелі 17-річної красуні в ніч перед Хеллоуїном.

17-річна Наталія Щербач родом з невеликого містечка Глухів Сумської області. Була студенткою-першокурсницею педагогічного університету. Мріяла стати вчителем, вийти заміж та народити дітей. Однак, всі мрії та бажання випарувалися в одну мить… 31 жовтня 2013, коли в усьому світі відзначають свято нечистої сили Хеллоуїн, Наташу знайшли … повішаною.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Парень убил девушку, а потом повесился из-за мук совести?

«Згідно з офіційною версією міліції, дівчина скоїла суїцид. Нібито, через нещасливе кохання», – розповів експерт-криміналіст Андрій Лисюк.

Рідні Наташі впевнені, що це не так, адже вона мріяла про весілля, яке мало відбутися вже через півроку, з села переїхала на навчання до міста. І головне – на її тілі були сліди насильницької смерті!

«На правій руці ми бачили слід, як відбиток пальця. Шия у неї вся подерта була, ніби зачепили за мотузку і тягнули. Її притягли, а потім повісили. – кажуть рідні дівчини – А одягнена вона була як влітку, хоча ніч холодна була. Начебто її, як викликали кудись»

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Призрак девушки медленно убивал свою лучшую подругу

Щоб з’ясувати, що насправді сталося з їхньою дитиною, батьки вже через кілька днів після загибелі дочки звернулися до екстрасенсів. За розслідування обставин загадкової смерті дівчини взялися переможниця дванадцятого сезону «Битви екстрасенсів» в Україні, медіум з Казахстану Діларам Сапарова та учасниця одинадцятий «Битви», чеська ясновидиця Ольга Калинова.

«Я бачу, що за цією дівчиною начебто хтось стежить і знає, що має статися. Може, хтось її планував убити, так як я відчуваю погляд на дівчині, коли вона вмирає. А от у будинку у Наташі мені і зовсім стало недобре. Тому що я злякалася! Мені пішла інформація. Що ця дівчинка за життя загравала … або навіть грала … зі смертю!» – розповіла Діларам Сапарова.

«Бачу страшну картину – мертву наречену! Дівчина в білій весільній сукні, яка поступово забарвлюється в червоний колір. Вона немов заливається кров’ю», – говорить про свої бачення Ольга Калинова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Муж ушел от жены, чтобы сохранить ей жизнь

Що означають ці дивні видіння, які приходять до ясновидців? Що ще їм вдасться відчути? Сама дівчина вкоротила собі життя, або ж її дійсно вбили? Але тоді хто і чому? Про це ви дізнаєтесь, подивившись програму «Слідство ведуть екстрасенси» У четвер, 18 червня, о 20:00 на СТБ.