Невідома сила загрожує родині! Яке відношення до цього має царський рід?

Следствие ведут экстрасенсы

У четвер, 4 червня, о 20:00 ясновидці Олена Курилова та Заман Сіпатаев відправляться в селище Робоче, Запорізької області. У редакцію проекту «Слідство ведуть екстрасенси» про свою біду написала родина Макаренків. Вони розповіли, що їх життю загрожує якась невідома сила, яка знаходиться в їх будинку.

Макаренко – звичайна сім’я, яка живе в селі. Володимир працює будівельником. Дружина Лілія – домогосподарка. У подружжя двоє дорослих дітей – 20-річна Марія та 22-річний Максим. Всього два тижні тому їх розмірене та спокійне життя перетворилося на справжнє Пекло, а їх будинок у – паранормальний безлад.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Почему выпускница девятого класса повесилась на Пасху?

Першим, хто зіткнувся з дивовижними явищами в будинку, був Максим.

«Коли все сталося вперше, я був удома – працював за комп’ютером. Побачив, як з проходу щось пронеслося біля моїх ніг, стрибнуло на ліжко та пошуршало. На ліжку лежав одяг та склалося враження, що те, що пробігло біля мене, залізло під нього. Я подумав, що це могла бути собака або ще якийсь звір. Однак, коли я підняв одяг, під ним нічого не виявилося. – згадує хлопець. – Потім бувало, що простирадло саме по собі піднімалося та опускалося, а на ліжку чітко було видно вм’ятину як ніби там хтось сидить».

Алена Курилова и Заман Сипатаев вместе с семьей Макаренков

Кроки, шурхіт, шум на горищі, стук у вікна. Предмети, які самі по собі рухаються та літають по кімнатах. Загадкові білі фігури і невидимі сутності, які ходять й бігають по будинку. Таке враження, ніби тут зібралася вся нечиста сила, яка тільки може існувати у світі. Що тільки господарі будинку не робили, однак позбутися паранормальних явищ не вдалося.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дух прабабушки преследовал пятилетнюю внучку из-за сережек

У відчаї та в страху за життя членів своєї сім’ї Лілія звернулася за допомогою до екстрасенсів. Ще по дорозі до Запоріжжя Олена Курилова та Заман Сіпатаев відчули, що цього разу їх чекає одне з найбільш складних та небезпечних розслідувань за всю історію проекту.

«Я не перший раз їду на розслідування, але тільки зараз відчуваю себе, як перед … боєм! Таке враження, що я йду на смерть, чесне слово. – зізналася двічі переможниця «Битви екстрасенсів» в Україні Олена Курилова. – Мені приходить дивна картинка. Двоє – чоловік та жінка. Вони знаходяться в будинку й раптом до них як ніби вриваються якісь люди. Ой, Господи! Вони вбивають тих двох – просто забивають палицею. Страшна картинка. Але це ніби підказка якась. Це має якесь відношення до сім’ї, яка живе в цьому будинку».

Алена Курилова

Що навело страх навіть на спадкову ясновидицю? Яка сила оселилася в будинку? Невже у всіх жахах, які відбуваються в будинку, винні духи предків сім’ї? І чому вони взагалі приходять до них у будинок? Більше дивіться вже у четвер, 4 червня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.