Навіщо померла біатлоністка приходить у снах до свого брата?

Следствие ведут экстрасенсы

У четвер, 14 травня, о 19:55 глядачів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ чекає справа про загиблу біатлоністку, яка сниться своєму братові, після чого його дружина виявляється за крок від смерті.

У Кирила Ющенко є все, що потрібно для простого людського щастя: дружина Тетяна і двоє діточок – хлопчик Костя і дівчинка Каріна. Проте з недавніх пір чоловік всерйоз побоюється за життя Тетяни, бо кожен раз, коли йому сниться його померла сестра, Тетяні загрожує небезпека – то вона почне температурити без видимої причини, то у стані лунатизму полізе у вікно. Турбується про Тетяну не тільки чоловік, але і діти:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как правильно носить красную нить на запястье?

«Я боюся, що ми залишимося без мами, – зізналася 5-річна Христина. – Вона хороша. Я люблю свою маму. Але я боюся, що з нею може щось статися…»

Сестра Кирила була біатлоністкою і померла у 27 років від інсульту. Крім Кирила, вона снилася своїй подрузі й колезі по спорту Олені, а через якийсь час дівчину жорстоко зарізали. Розуміючи, що пускати ситуацію на самоплив не можна, Кирило звернувся за допомогою до проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Когда лучше начать борьбу с вредными привычками?

«Я хочу, щоб в цьому розібралися Жанна Шулакова і Заман Сипатаєв, – пояснив чоловік. – Просто я бачив їх роботу і думаю, що це ті люди, які зможуть мені допомогти».

Що з’ясували екстрасенси, коли взялися розслідувати справу померлої біатлоністки? Кому ще вона сниться, крім Тетяни та Олени? І чому у дворі будинку, де живе сім’я Ющенка, ясновидці відчули присутність духів померлих дітей?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Что делать, если вы обнаружили у себя подклад?

Відповіді на всі ці та багато інших запитань чекають вас у четвер, 14 травня, о 19:55 у випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ!