Пральна машина вбила свою господиню

Следствие ведут экстрасенсы

У четвер, 23 квітня, о 20:00 глядачів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ чекає справа про загадкову смерть 50-річної мешканки Хмельницького, яка пару років тому загинула від удару струмом, коли займалася звичайною справою – пранням.

Євгенія Андрушко прала в машині-вбивці не один раз. Тому припустити, що жінка просто щось зробила не так, не можна. Підозру викликає і той факт, що перед смертю Євгенія наполегливо шукала зустрічі з Оленою Куриловою. На жаль, екстрасенса в той час не було в країні. А коли господиня трагічно загинула, почали відбуватися дивні речі.

«Працюючи у себе в кабінеті, я побачила образ жінки, – розповідає Олена Курилова. – Складалося враження, що її вдарила блискавка. Я спочатку не звернула уваги. Але потім ця жінка почала приходити до мене кожен день. Дух цієї жінки вказав номер телефону в блокноті і вимовив: «Все неспроста, допоможи!» Мені навіть в голову не прийшло, що це її номер телефону в мене записан. Я відразу ж зателефонувала…»

По телефону відповіли якісь люди, які розповіли Олені Курилової, що 40 днів тому у них від удару струмом під час прання загинула родичка – Євгенія Андрушко. Екстрасенси вирішила, що для неї з’ясувати причини містичного події – справа честі.

Яке волохате чудовисько бачила перед смертю Євгена Андрушко? Із-за чого недалеко від її будинку в розпечений чан, де варили їжу для тварин, впав випадковий чоловік? І що насправді стало причиною смерті Євгенії?

Відповіді чекають вас у четвер, 23 квітня, о 20:00 у випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ!