Весільні прикмети – поради екстрасенса Гали Поліщук

Следствие ведут экстрасенсы

Весілля – це одне з найважливіших рішень у житті кожної людини. У когось воно буває один раз, а у когось – кілька. У когось скромне – в колі близьких, а хтось збирає цього день всіх рідних і друзів. Але кожен з нас хоче, аби цей день був бездоганний.

Але є народні прикмети, які, як багато хто вважає, можуть перешкодити молодим бути щасливими. Фіналістка 8 сезону «Битви екстрасенсів», експерт «Слідство ведуть екстрасенси», парапсихолог та екстрасенс Гала Поліщук впевнена – щоб не трапилося – все добра прикмета!

Гала Поліщук

Гала Поліщук

«Щось розбилося, зламалося, ви злегка захворіли? Так це ви відкуповувалися від чогось поганого! Я ось нещодавно своїх дочок заміж видала – все пройшло добре. Ритуали я використовую рідко, та й часто придумую їх сама. Наприклад, за тиждень до весілля я випадково купила симпатичний набір круп для східного супу. Приходжу додому, читаю інструкцію приготування, а там написано, що цей суп традиційно їдять наречені перед весіллям в східних країнах. Так я моїм дівчаткам влаштувала ритуальне поїдання щасливого супу. А взагалі, щоб ви не придумали, присвячуйте подумки цю дію реалізації своєї мрії і вона обов’язково збудеться! Любіть, будьте коханими та щасливими!»

Суп наречених

Суп наречених

Читайте ексклюзивно найближчим часом на сайті проекту «Слідство ведуть екстрасенс»: «Дочки екстрасенса Гали Поліщук зіграли одне весілля на двох».