АНОНС: Життю молодої дівчини загрожує смертельна небезпека?

Следствие ведут экстрасенсы

Сьогодні, 29 вересня, о 19:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидці Олена Курилова та Гала Поліщук з’ясовуватимуть причини непояснених нещасть, які відбуваються в житті двадцятирічної Оксани.

Чого тільки не довелося пережити красуні Оксані з Черкас. За своє недовге життя вона не раз опинялася на межі життя та смерті. Дівчина ледь не згоріла, мало не потонула в шкільному басейні – це далеко не всі біди, які довелося їй пережити.

Переживаючи за те, що її старша дочка може передчасно померти, за допомогою в програму звернулася мама Оксани Наталя. Нещасна жінка боїться, що злий рок може забрати життя її дочки. І, схоже, не дарма. Адже якось Оксана зізналася матері, що з нею почали відбуватися незрозумілі та страшні речі. Ні з того, ні з сього у дівчини відняло ноги.

«Вона мені розповіла , що якось в магазині, де вона працює продавцем, у неї раптово відняло ноги. Каже, що впала та довго не могла піднятися. Це жахливо!» – розповіла Наталя.

До того ж, мати дівчини згадала, що ще десять років тому їй приснився дивний сон, в якому вона йшла по кладовищу:

«Я йду, а мене збоку якийсь чоловік кличе і каже – ваша донька померла».

Зрозуміти, що за дивні події відбуваються в житті Оксани, чи загрожує дівчині якась небезпека, спробують двічі переможниця «Битви екстрасенсів» в Україні Олена Курилова та фіналістка дев’ятого і учасниця десятого сезонів української Битви Гала Поліщук.

Тільки почавши працювати з фотографією, Олена Курилова відчула, що дівчина жива, проте в її житті не все так просто:

«Вона жива, але бачу навколо неї якусь чорну й липку субстанцію, як ореол смерті. Ще б трошки і я подумала, що вона однією ногою в могилі».

Гала Поліщук також відчула присутність якоїсь містичної сили:

«У мене по тілу, наче поповзли мурахи! Є відчуття липкості, небезпеки та моторошного страху. Відчуваю якесь прокляття. Чую якісь погані слова. Це якась магія!»

Що це за магія? Невже Оксані дійсно загрожує смертельна небезпека? Але хто і чому міг побажати дівчині зла? Дізнаєтеся вже сьогодні, 29 вересня, о 19:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на телеканалі СТБ.