АНОНС: Дівчина згоріла живцем через чорну магію

Следствие ведут экстрасенсы

Сьогодні, 24 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидці Жанна Шулакова та Ярослава Федорова відправляться на розслідування справи про загибель 27-річної Ганни. Її, обгорілу, знайшли на околиці Одеси.

15 лютого 2011 всю Одесу сколихнула страшна новина. На території старого заводу о 4:00 ранку без свідомості знайшли обгорілу дівчину. Її одразу відвезли до лікарні. У неї були опіки високого ступеня. Двадцять сім днів лікарі боролися за її життя. Вся Одеса стежила за станом її здоров’я з надією, що колишня модель красуня Анна виживе. Проте дива не сталося.

vlcsnap-2014-07-23-17h29m40

«У неї від пояса до п’ят тіло було повністю спалено. Тобто все вище пояса ціле, а нижче – згоріле», – розповіли батьки Ані.

У це важко повірити, але за версією правоохоронців, дівчина впала на обігрівач і згоріла. Саме так вони пояснюють той факт, що у неї обгоріла нижня частина тіла.

Анна

Анна

«Анна отримала дуже дивний опік. Його межа – рівна лінія на стегнах. Джинси згоріли, а светр – ні. Але як дівчина могла так обгоріти? Або вона і правда впала нижньою частиною тіла на обігрівач, що малоймовірно. Або її хтось облив до пояса горючою рідиною та підпалив!» – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.

Андрей Лысюк

Що ж насправді сталося? Допомогти батькам дізнатися правду про смерть дочки спробують Ярослава Федорова та Жанна Шулакова.

«Я бачила, що смерть дівчини пов’язана з її чоловіком, з особистими відносинами, але чомусь самої людини я не побачила. – розповіла Ярослава Федорова – Анна чомусь ховала його від матері, а також не захотіла відкривати цю таємницю і після смерті».

Ярослава Федорова

Ярослава Федорова

«Я спробувала переглянути останній вечір дівчини – але не побачила майже нічого. Вона не йшла на контакт і взагалі перекрила інформацію», – підтримала колегу Жанна Шулакова.

Жанна Шулакова

Жанна Шулакова

Чому дух загиблої дівчини не хотів спілкуватися з екстрасенсами? Невже вона вигороджує винного у своїй смерті? А також – що насправді сталося в ту фатальну для Ані ніч?

Про це та інше дізнаємося вже сьогодні, 24 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.