АНОНС: Чотирирічну дівчинку щодня кличе до себе смерть

Следствие ведут экстрасенсы

Сьогодні, 17 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидиця Олена Курилова та медіум Джейк Райдер спробують допомогти чотирирічній дівчинці, якій може загрожувати смертельна небезпека.

Іванка живе з батьками і бабусею в селищі Ружин що на Житомирщині. Дівчинка дуже активна і життєрадісна. А головне, ця маленька красуня мріє стати великою спортсменкою. Але останнім часом з дівчинкою почали відбуватися дивні речі. Іванка запевняє, що до неї приходить якийсь чоловік.

«Говорить, що він приходить до неї і кличе. Хоче грати. – розповідають рідні дівчинки – Вона вночі може спати, потім різко прокинутися з криками та вереском, плаче, кудись біжить».

 

Іванка, її мама і екстрасенси Олена Курилова і Джейк Райдер

Іванка, її мама і екстрасенси Олена Курилова і Джейк Райдер

Батьки впевнені: дочку переслідує якась зловісна сутність з того світу і дитині загрожує смертельна небезпека.

Чи справді це так? Спробують з’ясувати кращі учасники проекту «Битва екстрасенсів» в Україні.

«Я бачив якесь чорне марево. У ньому гарна маленька дівчинка. Вона плакала. І в повітрі навколо дитини була якась потойбічна сила. Ця дівчинка з України, їй дуже страшно, і я зобов’язаний допомогти. Адже те, що я встиг побачити у вісні – лише вершина айсберга. Над її сім’єю нависла реальна небезпека», – говорить медіум Джейк Райдер.

«Одного разу, коли я була в Стамбулі, один дуже старий шаман подарував мені перстень. Він спеціально наговорений. За допомогою нього я побачила, що аура Іванки – наполовину чорна. Над нею нависла якась потойбічна сила!»- розповіла ясновидиця Олена Курилова.

Олена Курилова і Джейк Райдер

Олена Курилова і Джейк Райдер

Невже дитині дійсно загрожує небезпека? Але звідки все це взялося? Дізнаємося вже сьогодні, 17 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.