АНОНС: Міліція приховує факти смерті молодого хлопця

Следствие ведут экстрасенсы

Сьогодні, 15 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидиця Олена Курилова та мольфарка Магдалена Мачіовскі розслідуватимуть справу про зникнення молодого хлопця.

У програму звернулися родичі Олександра Черниша з селища Матіясове, яке знаходиться в Березанському районі Миколаївської області. Одного дня хлопець вийшов з дому і не повернувся. Через деякий час рідних викликали на впізнання … за фотографіями, бо до того часу тіло чоловіка вже було поховано не спеціальна кладовище для невпізнаних.

Кладовище для невпізнаних

Кладовище для невпізнаних

Ексгумацію рідним робити не дозволяють, а особу похованого чоловіка встановили за допомогою бази відбитків пальців. Батьки й сестра не вірять, що в могилі саме їх Саша: «Міліція приховує щось, і не договорює». Також є кілька дивних фактів, які терзають їх.

Мама загиблого

Мама загиблого

Розібратися у всьому спробують кращі учасники проекту «Битва екстрасенсів» в Україні ясновидиця Олена Курилова та мольфарка Магдалена Мачіовскі.

Ясновидці з родичкою Олександра

Ясновидці з родичкою Олександра

Чи допоможуть вони розвіяти сумніви – дізнаєтеся сьогодні, 15 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.