АНОНС: Дівчина наклала на себе руки через нерозуміння батьків

Следствие ведут экстрасенсы

Сьогодні, 8 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» найсильніші учасники проекту «Битва екстрасенсів» в Україні будуть розслідувати справу про смерть підлітка.

У проект звернулися батьки 17-річної Анжели Яценко. Вони впевнені, що їхню дитину – убили.

Мама померлої

Мама померлої

Анжела разом зі своєю родиною проживала в селі Бабанка, Черкаської області. Одного вечора дівчина сильно посварилася зі своїми батьками, втекла з дому і не повернулася. Всю ніч рідні та знайому шукали Анжелу, а на ранок мама знайшла тіло своєї дитини в лісосмузі за власним городом.

Провівши розслідування, міліція встановила, що дівчинка сама пішла з життя. Однак родичі переконані, що Анжела не могла вчинити суїцид. Щоб розібратися у всьому, вони звернулися за допомогою до людей з надможливостями.

Олена Курилова

Олена Курилова

У ході розслідування екстрасенси дізналися, що сварка між батьками та Анжелою сталася через дорослого чоловіка, який зустрічався з неповнолітньою. Батьки були проти цих відносин.

Жанна Шулакова

Жанна Шулакова

Невже дівчина наклала на себе руки через сварку з батьками? Чому родичі так впевнені, що вона не могла вчинити суїцид? Що ж насправді стало причиною самогубства? Дізнаємося вже сьогодні, 8 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.