АНОНС: Страшні напади невідомої хвороби щоночі мучать хлопця

Следствие ведут экстрасенсы

У четвер, 26 червня, о 20.00 найсильніші екстрасенси країни Жанна Шулакова та Кріста Урбан допоможуть розкрити таємницю страшної хвороби молодого хлопця. У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася мати 19-річного Дмитра, у якого щоночі стаються жахливі напади. Хвороба почалася, коли дитині було всього сім років, але досі лікарі безсилі.

Раптово у абсолютно здорової дитини почалися напади, наче в нього хтось вселяється. Зараз йому вже 19, проте, причину  так і не вдалося з’ясувати. З початку хвороби не пройшло жодної ночі, щоб Діма спав спокійно. А разом з ним страждає мати і сестра.

Экстрасенсы выясняют причину болезни

Екстрасенси виявляють причину хвороби

Виявилося, що енергетика будинку, в якому живе хлопець, настільки погана, що навіть ясновидцям там стало зле. Але чи винен у цьому будинок? Екстрасенси впевнені, що з таємничою хворобою пов’язана жінка, причому родичка.

Що відбувається з хлопцем? Хто винен у загадковій хворобі? Чи зможуть екстрасенси розплутати цю справу і допомогти родині Діми? Про це ви дізнаєтесь в ефірі програми «Слідство ведуть екстрасенси» у четвер, 26 червня, о 20.00 на СТБ.