Встречайте новый сезон программы “Следствие ведут экстрасенсы” 2015: еще больше невероятных историй, впечатляющих расследований и леденящих душу подробностей. Удастся ли экстрасенсам найти настоящих виновников трагедий? Будут ли оправданы невинно осужденные и наказаны истинные преступники? Часто из-за недостатка фактов и улик, милиция просто не может верно распутать преступление, это приводит к лишению свободы людей, которые его не совершали или к закрытию дела. Представьте себе, как страдают от этого близкие и родственники. Именно поэтому для большинства из них программа “Следствие ведут экстрасенсы” 2015 - это их единственный шанс узнать правду, воссоздать цепь событий и понять причины произошедших событий.

Каждый выпуск программы рассказывает нам о том, как два сильных экстрасенса, заручившись поддержкой эксперта-криминалиста, расследуют мистическую историю или преступление. В ходе слаженной работы специалистов становятся понятны причины и виновники страшных событий: исчезновений детей, убийств, краж и изнасилований.

Поклонники программы могут смотреть “Экстрасенсы ведут расследование” в Украине также и онлайн. Онлайн-доступ ко всем материалам и выпускам программы помогает небезразличным зрителям быть в курсе событий и смотреть выпуски в любое время и в любом месте. В 2015 году телезрителей телеканала СТБ ждет еще больше загадочных историй и невероятных расследований.

Экспертный каркас программы составили победители шоу “Битва экстрасенсов” и фавориты миллионов телезрителей: Роман Латынин, Хаял Алекперов, Илона Калдре, Жанна Шулакова, Алена Курилова и др. В отличие от другого популярного шоу “Битва экстрасенсов”, профессионалы не стремятся обойти друг друга, а объединяются с целью решения одного вопроса - расследования запутанной трагической истории.

Напоминаем о том, что на сайте телеканала СТБ дивитись слідство ведуть екстрасенси можно онлайн, в хорошем качестве и полном объеме.

Свернуть
Google
Слідство ведуть екстрасенсиЧому красуня-модель із Одеси згоріла живцем?

Чому красуня-модель із Одеси згоріла живцем?

Сьогодні, 23 травня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидці Ярослава Федорова та Жанна Шулакова з’ясовуватимуть причини дивної та страшної смерті 27-річної красуні Ганни Родиної.
За допомогою до екстрасенсів звернулися батьки Ганни. 15 лютого 2011 року їх дочку знайшли на території старого заводу о 4:00 годині ранку без свідомості і обгорілу. Її одразу відвезли до лікарні. Шансів на життя було дуже мало.
«Нам подзвонили додому і сказали, що наша дочка перебуває в опіковому відділенні у важкому стані. Ми вночі приїхали туди і побачили страшну картину. Вона не рухалася. Видно було, які пекельні болі відчувала наша дівчинка. Від поясу до п’ят тіло було спалено. Коли ми почали розпитувати, що сталося, вона сказала – я нічого не пам’ятаю. Я не пам’ятаю, що зі мною сталося», – розповіли батьки дівчини.
У Ганни були опіки високого ступеня. 27 днів лікарі боролися за її життя. Вся Одеса стежила за станом її здоров’я в надії, що колишня модель красуня Ганна виживе.
Still0522_00001.jpg
«Сподівалися на те, що молодий організм, який зможе перебороти це все, але, на жаль, чудес не буває. 45% опіків тіла. Дитина не вижив. 11 березня 2011 року її не стало», – каже убита горем мати Ганни Валентина Родина.
За версією правоохоронних органів дівчина впала на обігрівач і згоріла.
«Було встановлено, що це – нещасний випадок. Згідно з висновком пожежно-технічної експертизи, в результаті контакту з нагрітими частинами саморобного електронагрівального приладу сталося загоряння жінки», – розповів слідчий Валерій.
Рідні, близькі та друзі дівчини впевнені, що був умисний підпал.
Still0522_00003.jpg
«Ми бачили цей камін у кабінеті слідчого. Він абсолютно був чистий – не обгорілий. На ньому не залишалося ніяких клаптиків одягу», – розповіла Валентина.
«Ганна отримала дуже дивний опік. Його межа – рівна лінія на стегнах. Джинси згоріли, а светр – ні. Але як дівчина могла так обгоріти? Або вона і правда впала нижньою частиною тіла на обігрівач, що малоймовірно», – говорить експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.
Що ж сталося з нещасною дівчиною насправді спробують з’ясувати кращі ясновидці проекту «Битва екстрасенсів» в Україні.
Still0522_00004.jpg
«Якщо розглядати останній день, то у мене весь час відчуття погляду на потилиці. За нею хтось чи щось йде по п’ятах. От якщо я ставлю себе на місце дівчинки, цей погляд відчуваю шкірою, у мене волосся на голові починають ворушитися», – розповіла про свої відчуття Жанна Шулакова.
«Єдине, що можна сказати зараз – ця смерть не випадковість! – поділилася своїми відчуттями Ярослава Федорова. – І є певні сили, які існують в реальному або в потойбічному світі, які вплинули на хід подій».
Що за бачення приходять ясновидцям? Винен чи хто-небудь в загибелі Ганни? Дізнаєтеся вже сьогодні, 23 травня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на телеканалі СТБ.

Когда Вам напомнить о начале трансляции?

Напоминание будет выслано вам на почту
Отменить

Спасибо!

Вы добавлены в список оповещения

Укажите как часто Вы хотите получать новости проекта

Новости будут высылаться вам на почту
Отменить