Через що хлопець загинув за день до власного весілля?

Следствие ведут экстрасенсы

Програма «Слідство ведуть екстрасенси»  на каналы СТБ продовжує розслідувати складні та заплутані кримінальні справи. Цього разу ясновидці відправляються в невелике місто Іловайськ Донецької області, щоб з’ясувати справжні причини загибелі 23-річного хлопця.
У листопаді 2010 року на залізничних коліях знайшли тіло чоловіка. Загиблим виявився 23-річний Дмитро Білоконь. Хлопець загинув за день до найважливішої події у своєму житті – власного весілля.
«До мене так ніхто ніколи не ставився, як він. Діма був – добрим, уважним. Грубих слів ніколи не чула від нього. Я побачила його лежачим у труні в костюмі в день розпису і неначе померла разом з ним», – не може змиритися з втратою коханого Катерина Набережних.
Still0520_00000.jpg
«Планували діток, щоб було двоє – хлопчик і дівчинка. Якби можна було помінятися місцями, я б помінялась. Це, напевно, найстрашніше, що можна було втратити», – каже мама Діми Людмила Коршунова.
Версія правоохоронців – нещасний випадок. За словами рідних, свій висновок про причини смерті, міліція оприлюднила відразу на місці.
Still0520_00002.jpg
«Зробили такий висновок, бо ніяких ознак злочину на місці не виявлено», – розповів слідчий лінійного відділу міліції на станції Іловайськ Олексій Кіношенко.
Проте мати загиблого впевнена: її сина вбили. На ньому був брудний одяг, а на рейках, де знайшли хлопця, усюди щебінь та ніякого бруду не було. Правоохоронці чомусь це до уваги не взяли. Жінка впевнена, на місце трагедії її сина притягли і посадили на шляху поїзду.
«До цих пір причини ми не знаємо. Міліція нам допомогти не змогла», – говорить Людмила.
Щоб з’ясувати, що відбулося насправді, за справу беруться найсильніші ясновидці проекту «Битва екстрасенсів» в Україні Кріста Урбан та Ілона Калдре.
«Перше, що я побачила – це кільце, і воно немов тріснуло. Ніби розколюється навпіл – це дуже поганий знак. Все, що сталося з хлопцем – не випадковість. Він начебто підписав контракт з самим дияволом!» – розповіла про свої бачення і відчуттях Кріста Урбан.
Still0520_00004.jpg
«Це дуже страшно озвучити, але перше, що мені приходить, – це число диявола «666». Мені йде дуже страшний образ: кладовище, могила, повний місяць. І раптом з-під землі лунає голос. Це голос небіжчика, і він кличе молодого хлопця!», – розповіла Ілона Калдре.
Still0520_00003.jpg
Про що говорить екстрасенс? Як же насправді загинув Дмитро, і чи причетний хтось до його смерті? Дізнаєтесь вже сьогодні, 21 травня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.