Ясновидці розслідують трагічну загибель 2-річного хлопчика

Следствие ведут экстрасенсы

Проект розслідувань «Слідство ведуть екстрасенси» телеканалу СТБ продовжує за допомогою кращих ясновидців країни, учасників програми «Битви екстрасенсів» розплутувати складні кримінальні і містичні справи. Цього разу Ільміра Дербенцева та Заман Сипатаєв спробують зрозуміти причини загибелі маленького Ігоря Боцмана. 
Трагедія трапилася 25 серпня 2010 року. Батьки хлопчика пішли на роботу і залишили його з нянею, а коли повернулися, то побачили свого сина мертвим. 
«Не знаю, як усвідомити те, що ось він був поруч, а потім різко його не стало. Лягаєш спати, а ліжечко порожне. Вночі прокидаєшся, а нікого поруч немає. Вранці встаєш, і ніхто не біжить до тебе», – розповідає зі сльозами на очах мама хлопчика Тетяна. 
Дитину вбило електричним струмом, поки няня готувала на кухні кашу. Але пояснити батькам, що і як сталося, ніхто так і не зміг. Няню в стані шоку забрали до психіатричної лікарні. 
Still0417_00001
Щоб зрозуміти причини і з’ясувати, що ж все-таки трапилося того фатального дня, до батьків Ігоря вирушили кращі ясновидці країни. 
«Сьогодні я прокинувся в жаху від того сну, який бачив кілька разів поспіль за ніч. У ньому був чоловік, у якого руки були в крові. Таке відчуття, що він убив когось і зовсім не шкодує про це», – розповів шаман з Казахстану Заман Сипатаєв. 
А ось переможниця дев’ятого сезону проекту «Битви екстрасенсів» Ільміра Дербенцева побачила якусь жінку, яка могла бути причетна до загибелі малюка: «Там якась загадка є … Відчуваю, що в його смерті винна жінка. Вона втратила дитину, і за це чомусь ненавиділа мати загиблого хлопчика». 

Still0417_00002
Невже до смерті дитини хтось причетний? Що сталося того фатального дня? Не пропустіть проект «Слідство ведуть екстрасенси» сьогодні, 18 квітня, о 20:00 на СТБ.