Майор міліції забив людину до смерті?

Следствие ведут экстрасенсы

Сьогодні, 3 квітня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» кращі ясновидці країни будуть розслідувати резонансну справу, яка знаходиться під особистим контролем у президента України.
П’ять років тому невеликий райцентр Фастів, Київської області сколихнула новина – майор міліції Микола Корченко перевищив службові повноваження і забив людину до смерті. Потерпілий – молодий чоловік у віці тридцяти років.
«За матеріалами справи, 22-го серпня 2003-го року під час чергування до Миколи Корченко доставили затриманого на вокзалі чоловіка, якого до цього зняли з поїзда. Ним виявився 31-річний Володимир Куценко. На якій підставі було здійснено затримання, слідством й досі не встановлено. Микола помістив Володимира в приміщення для адміністративно затриманих, а потім жорстоко побив», – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.
Still0402_00001
Завдяки клопотанням матері загиблого, міліціонер опинився за гратами. Але дружина Миколая сподівається, що сталося якесь непорозуміння. Адже рідні, друзі та колеги знали його як добру і спокійну людину.
«Людина сиділа в камері тимчасового утримання за п’янку в нашому відділі. Йому потрібні були гроші на електричку. Коля купив йому квиток і посадив його на поїзд», – розповів колишній колега засудженого Олександр Бабкін, який до цих пір не вірить в те, що Микола міг скоїти злочин.
З’ясувати істину спробують найсильніші учасники «Битви екстрасенсів» в Україні – медіум з Великобританії Анна Гальерс та ясновидиця з Естонії Ілона Калдре.
Still0402_00003
Не пропустіть сьогодні, 3 квітня, 20:00 програму «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.