Ясновидці розслідує вбивство співробітника СБУ

Следствие ведут экстрасенсы

Програма «Слідство ведуть екстрасенси» продовжує розслідувати заплутані кримінальні справи, при яких слідство заходить у глухий кут. Сьогодні, 28 березня, о 20:00 кращі ясновидці країни будуть з’ясовувати причини загадкової загибелі співробітника правоохоронних органів.

У ніч з 27 на 28 червня 2009 року на зустрічі випускників був убитий співробітник СБУ Юрій Новицький.
«Судмедекспертиза встановила, що смерть настала в результаті асфіксії – закриття дихальних шляхів кров’ю, викликаної черепно-лицевої травмою голови. Ці травми могли утворитися від удару тупим предметом по голові», – каже експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.
Юрій був сиротою і ріс у прийомній родині. У нього були рідні брати і сестри, які шукали його все життя. Але зустрітися їм судилося лише на цвинтарі. Рідна сестра загиблого не знала, як у нього складалося життя. Так само їй невідомо, за яких обставин він загинув. Тому вона звернулася в програму «Слідство ведуть екстрасенси» за допомогою.
«Про те, що мій меншенький братик помер я дізналася через три дні після його смерті. Я б дуже хотіла знати як це відбулося і що з ним сталося», – каже сестра Юрія.
Що зможе розповісти про життя, а головне про причини смерті Юрія кращий екстрасенс України – дізнаєтеся сьогодні, 28 березня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.