Хто або що стало причиною трагічної загибелі 24-річного хлопця?

Следствие ведут экстрасенсы
На допомогу екстрасенсів дуже сподівається мешканка Білої Церкви Галина Олександрівна. Влітку 2012 року під колесами потягу загинув її 24-річний син Олексій. Допомогти мамі розібратися в обставинах його смерті відправилися шаман Соян Буян та екстрасенс Сергій Колесніченко.

Того дня Олексій був почесним свідком на весіллі у свого друга Сергія. Весь день юнак веселився і запалював публіку, гості та молодята були в захваті від товариського боярина. Коли всі гості розійшлися, молодь вирішила продовжити свято на квартирі у сватів молодят. Олексій приєднався до компанії. Близько двох годин ночі всі розійшлися по домівках, а о 02:22 Олексія не стало.
Still0312_00001
Юнак загинув на залізничних коліях під колесами поїзда. Експерти підрахували, аби прийти на це місце, йому знадобилося б більше години. Чому Олексій опинився на рейках пізно вночі і як туди добрався за півгодини для матері залишається загадкою. Екстрасенси побачили, що за цей час хлопець отримав два великих удари.
Still0312_00003
Про які удари йдеться? Що ще зможуть відчути кращі ясновидці країни? Дивіться сьогодні, 13 березня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенсі» на СТБ.