Екстрасенси з’ясовують причини смерті успішної підприємниці

Следствие ведут экстрасенсы

Сьогодні астролог, екстрасенс, медіум і парапсихолог Гала Поліщук разом із спадковою відьмою  Ярославою Федоровою відправляться до Запоріжжя, щоб розслідувати загибель успішної та відомої в місті підприємниці Тетяни Шубіної.
22 лютого 2010 року в приміщенні магазина, який знаходиться на центральній вулиці міста, знаходять тіло відомої в місті підприємниці. У приміщенні погром, повно води і зірваний умивальник. У жінки перерізані вени на руках і сонна артерія. За версією міліції жінка вчинила суїцид, але родичі Тетяна в це не вірять. Мотивуючи, що жодних причин для здійснення самогубства у неї не було. Крім того,  сиротою залишився її маленький син Кирило.
Still0212_00004
Ясновидиці з’ясували, що перед смертю загибла дуже змінилася: перестала ночувати удома, стала чогось боятися. Було помітно, що за деякий час до смерті у Тетяни почалися дуже сильні проблеми.  
Still0212_00002
Що ж насправді сталося в той фатальний день, чи зробила Тетяна суїцид або ж хтось причетний до її смерті – дивіться сьогодні, 13 лютого, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.